ul. Mickiewicza 6
36-020 Tyczyn

Aktualności

Z naszym bankiem stać Cię na więcej!

Z naszym bankiem stać Cię na więcej!

Wyobraź sobie sytuację, że płacisz za zakupy, a potem wydane pieniądze do Ciebie wracają. Czy to realne marzenie?

Tak! To możliwe w promocji: “Z naszym bankiem stać Cię na więcej”, którą organizujemy wspólnie z Mastercard®. Każdy, kto weźmie udział i spełni wymienione warunki może otrzymać 3 e-vouchery o wartości 100 zł każdy do RTV Euro AGD.

Z naszym Bankiem stać Was na więcej, a do tego możecie załatwić to po sąsiedzku!

Co należy zrobić?

Po otrzymaniu karty, aktywuj ją jak najszybciej i w ciągu 3 dni zaloguj się do programu Bezcenne® Chwile.

Płać swoją nową kartą Mastercard® za min. 100 zł w ciągu 30 dni – otrzymasz e-voucher o wartości 100 zł.

Powtórz to w kolejnych 3 miesiącach i odbierz nawet trzy e-vouchery o wartości 100 zł każdy.

A to nie wszystko, jeśli będziesz płacić tą kartą dalej, otrzymasz kolejne punkty, które zamienisz na wybrane przez Ciebie nagrody w programie Bezcenne® Chwile! Myślisz już co możesz sobie sprezentować?

Pamiętaj, żeby zarejestrować swoją nową kartę na stronie www.bezcennechwile.pl nie później niż w ciągu 3 dni od otrzymania karty!


Promocja trwa do 20.06.2023 r. lub do wyczerpania puli nagród i obowiązuje w wybranych Bankach z Grupy BPS. Płać kartą na łączną kwotę min. 100 zł w co najmniej jednym z trzech 30-dniowych okresów, aby odebrać e-voucher o wartości 100 zł. Maksymalnie możesz odebrać e-vouchery na łączną kwotę 300 zł. Nagrody wydawane są w postaci punktów, które można wymienić na Nagrody przypisane dla wartości zdobytych punktów w katalogu Nagród (w tym na e-vouchery) w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile. Szczegóły w regulaminie na stronie mojbank.pl/konto. Organizatorem promocji jest Mastercard Europe S.A.

Regulamin promocji