ul. Mickiewicza 6
36-020 Tyczyn

Aktualności

Nowy serwis www Banku Spółdzielczego w Tyczynie

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje udostępniane w serwisie www w sposób wyczerpujący prezentowały informacje o naszym Banku oraz produktach i usługach jakie pragniemy Państwu zaoferować.

Nowa strona została przystosowana do wersji mobilnej, która umożliwia intuicyjne poruszanie się po niej za pomocą smartfonów czy tabletów dostosowując się do wymiarów ekranu bez utraty jakości i funkcjonalności.

Warunki korzystania z bankowości elektronicznej nie uległy zmianie. Chcąc zalogować się do swojego konta należy kliknąć na link znajdujący się w zakładce Bankowość elektroniczna Kliknięcie na niniejszy link spowoduje przeniesie Państwa do strony logowania.

Pragniemy wyrazić nadzieję, że nowa wersja strony internetowej Banku Spółdzielczego w Tyczynie dostarczy Państwu szereg interesujących, a zarazem przydatnych informacji. Ponadto pragniemy Państwa zapewnić, że strona internetowa Banku będzie nieustannie rozwijana, tak aby w sposób kompleksowy zaspokoić potrzeby obecnych i przyszłych Klientów.

W przypadku jakichkolwiek pytań, bądź uwag prosimy o kontakt. Dane kontaktowe znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt.