ul. Mickiewicza 6
36-020 Tyczyn

Aktualności

Kredyt EKOlogiczny

Kredyt EKOlogiczny

Bądź EKO i skorzystaj z nowej oferty Banku Spółdzielczego w Tyczynie.

Kredyt EKOlogiczny to nasza propozycja dla Klientów poszukujących wygodnej metody finansowania przedsięwzięć na zakup oraz instalację towarów i urządzeń ekologicznych.

Chcesz zmniejszyć koszty eksploatacji swojego domu, docieplić budynek, wymienić stary piec lub kupić sprzęt AGD +++ ale brakuje Ci środków ? Jeśli tak, sprawdź naszą nową ofertę – Kredyt EKOlogiczny!

To kredyt, w którym minimum 60% kwoty przeznaczasz na cele ekologiczne, a 40% możesz wykorzystać na inne, dowolne cele.

PARAMETRY:

  • Maksymalna kwota kredytu– do 100.000,00 PLN
    • Oprocentowanie zmienne – (WIBOR 3M + marża 3,5 p.p.)
    • Prowizja –3,00%
    • Maksymalny okres kredytowania – do 8 lat
    • RRSO wynosi 5,08%*

WAŻNE: Kredytobiorca zobowiązany jest do udokumentowania wykorzystania środków z kredytu w wysokości co najmniej 60% wartości wykorzystanego kredytu (na podstawie FV) w terminie od 3 do  12 miesięcy od dnia uruchomienia kredytu pod rygorem podwyższenia oprocentowania do poziomu warunków standardowych przyjętych dla kredytów gotówkowych o zmiennym oprocentowaniu.

Przykład reprezentatywny

Przyznanie kredytu przez Bank uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu ust. Z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny

* Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 5.08% – przy następujących założeniach : Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 25.000,00 zł, spłacana w 60 miesięcznych ratach annuitetowych: 59 rat po 457,00 zł i jedna rata 480,17 zł. Oprocentowanie kredytu w wysokości 3,72 % w stosunku rocznym – wyliczone jako suma aktualnej stopy bazowej kredytu (stopa zmienna WIBOR 3M: 0,22 %) i marży Banku w wysokości 3,5p.p. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta wynosi – 3.193,17 zł, na który składają się: opłata przygotowawcza 0 zł, prowizja 750,00 zł, odsetki 2.443,17 zł. Kalkulacja nie zawiera kosztów zabezpieczenia. Kalkulacja została dokonana na dzień 15 marca 2021 r. na przykładzie reprezentatywnym.

Promocja na ubezpieczenie OZE dla Klientów naszego Banku !
Dom Brokerski Bankowości Spółdzielczej i Wiener – wiodący ubezpieczyciel urządzeń energii odnawialnej wraz z wiosną ruszają z Programem ubezpieczeń instalacji energii odnawialnej przeznaczonym dla Klientów banków spółdzielczych.


Nasi Klienci mogą liczyć na 10% zniżki.

https://sprzedaz.wiener.pl/ubezpieczenieoze/r/BSFOTO

Materiały informacyjne